E-Ticaret Çekimleri

Bireyler, yaşamın her alanında ihtiyaçlarına yanıt veren E-ticaret siteleri arasından seçim yaparken, görsel kaliteye belirleyici rol oynamaktadır. Göze hitap eden fotoğrafların profesyonel ve kaliteli olması, satın alınacak ürün hakkında ilk izlenimi oluşturmaktadır. 

Satışa hazırlanıyorsunuz ya da daha çok satış yapmayı düşünüyorsunuz. Peki satmadan önce göstermenin yolu fotoğraflar ile olacaksa ürün fotoğraf çekimini satışa hazırlığın en önemli aşamalarından biri olarak düşünmelisiniz. Çekim için hazırlık , satış için hazırlık ve işiniz için hazırlıktır. E-ticaret ya da katalog için ürün fotoğrafları çekilecekse bunun tüm iş planınızın bir parçası ve önemli bir parçası olması gerekiyor.

Endüstriyel Çekimler

Günümüz iş dünyasında bir fotoğraf bin kelimeye bedeldir. Web sayfalarınızdan broşürlere, fuar katılımlarınızdan faaliyet raporlarına bir çok alanda profesyonel fotoğraflar kullanmak, mesajınızı iletmenin en pratik ve etkili yoludur.

Endüstriyel fotoğraf çekimi ürünlerin üretiminden sunum aşamasına kadar olan kısmı kaplar. Dolayısıyla çekilen ürünün kalitesini ön plana çıkarmak gerekir. Yapmanız gereken doğru makineler kullanmak ve ışığı yönlendirerek etkileyici çekimler gerçekleştirmektir. Işığın doğru kullanımı ve net bir kadraj ile ortaya çıkan görüntüler müşterilerin aklında her zaman firmayla ilgili iyi bir imaj bırakır.

Mimari ve Emlak Çekimleri

Mimari fotoğraf çekimi de – iç mekan ve dış mekan -uzmanlık gerektiren bir alandır. Mimari iç mekan fotoğraf çekimlerinde perspektif kontrollü objektifler kullanılması kompozisyon açısından büyük kolaylıklar sağlar.

Emlak fotoğrafçısı, satılmak ya da kiraya verilmek istenen gayrimenkulu profesyonel olarak fotoğraflayan kişidir. Gayrimenkulu fotoğraflarken ışığa, pencelere ve kapılara, odalardan diğer odalara geçişlere dikkat ederek en yüksek kalitede fotoğraflar ve böylece alacak/kiralayacak kişi/kişiler fotoğraflara bakarak çok daha sağlıklı fikir sahibi olurlar, karar verme süreleri kısalır.  

Yemek Çekimleri

Yemek fotoğrafçılığı, belki de ürün fotoğraf çekimlerinde en iyi sonuçlara ulaştırılan alanlardan birisidir. Bir diğer tabiriyle de lezzetli fotoğraf kareleri bu alanda ortaya çıkmaktadır. Günümüzde e – ticaret sisteminin de günden güne gelişimini göz önünde bulundurduğumuzda, farklı bir tasarım ve ürün çekim düzeniyle sizlerin hem kendi cafe ve restoranlarınızda, hem de internet üzerinden tanıtımlarınızın sağlanmasını destekleyici bir iş ortaya çıkarabiliriz.

Drone & Havadan Çekimler

4K çekim kalitesinde üretilen görüntülerimizi, Reklam, Tanıtım veya Belgesel filmlerinde ihtiyacın analizini yapılarak, sinema, inşaat, düğün, otomotiv, konser, arkeoloji kazıları, sosyal aktiviteler, tarihi mekanlar, havadan araç takibi, tren, metro, otobüs, bisiklet, motor çekimleri Havadan karayolu çekimi, otoyol, köprü, kavşak, havaalanı, otobüs terminalleri doğru sonuç alabileceğimiz ekibimizi görevlendiriyoruz

Etkinlik & Toplantı Çekimleri

Markanızın, kurumunuzun, şirketinizin toplantı, eğlence, eğitim, konser, event, gösteri gibi etkinlik, konser, organizasyon gibi etkinlik çekimleri profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraf yada video olarak yapılmaktadır. Milyonlarca lira harcayarak yapılan etkinliklerin profesyonel etkinlik fotoğrafçılığı yada video filmleri ile ölümsüzleştirilmesi markaların tanıtımlarında önemli rol oynar.

Canlı Yayın Hizmetleri

Kongre, canlı cerrahi ve interaktif katılımcılı canlı yayınlar gerçekleştirerek; toplantı, etkinlik ve webcast yayınlarıyla, tek kameralı çekimden birden çok kameralı reji kaydına kadar, son teknoloji ekipmanı ve profesyonel ekibiyle yüksek kalite hizmet vermektedir.