Emlak ve Mimari Fotoğraf Çekimi

Mimari çekim kategorisi altında yer alan mekan fotoğrafı çekimleri, emlak ve gayrimenkul fotoğrafları çekimi, otel ve turistik tesis fotoğrafları çekimleri için özel lensler ve yüksek kaliteye sahip fotoğraf makineleri kullanıyoruz. Bu alanlarda yapılan çekimler kaliteli ve özel ekipmanın yanında kapsamlı fotoğraf ve Photoshop bilgisi gerektirir. Mimari fotoğraf çekimi aşamasında özel fotoğraf teknikleri kullanılır ve çekim sonrası Photoshop ortamında çok kapsamlı mimari düzeltme uygulamaları gerçekleştirilir.

Mimari ve mekan tanıtımı alanında fotoğraf çalışmalarının yanında video çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Özel video ekipmanları ve kapsamlı ışık sistemleri kullanarak yaptığımız video çekimlerine modern ve estetik kurgu teknikleri uygulayarak mimari tanıtım videoları, mekan tanıtım filmleri ve otel tanıtım videoları oluşturuyoruz.

emlak-fotograf-cekimi
emlak-fotograf-cekimi

Dilediğiniz gayrimenkul veya projeniz için fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Dileğiniz gayrimenkul ve projeniz için tanıtımlarda kullanabileceğiniz videolarını çekim kurgusu yapılmış bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Tüm fotoğraf ve video işleriniz için;

Dış mekan mimari fotoğraf çekimi çalışmaları kapsamında otel, turistik tesis, konut projesi, fabrika, şirket binası, inşaat ve benzeri her türlü mekanın dış cephe ve diğer dış bölümlerinin tanıtılması amacıyla mimari bakış açısıyla fotoğraflar çekiyoruz.. Çekimleri yüksek kaliteli fotoğraf makineleri, mimari çekimler için özelleştirilmiş objektifler ve mimari çekim teknikleri kullanarak tamamlıyoruz. Ortaya çıkan fotoğrafları her türlü tanıtım mecrasında kullanılabileceğiniz şekilde bilgisayar ortamında detaylı olarak işliyor, mimari düzeltme işlemleri uyguluyor ve yüksek çözünürlüklü olarak teslim ediyoruz.

Mimari mekan tanıtım, otel, konut, fabrika, inşaat ve benzeri alanlarda profesyonel fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Çekim yapılması istediğiniz tarihlerde eğer programımız uygunsa bu illerden birinde rahatlıkla çekim gerçekleştirebiliriz.

Profesyonel Emlak, Gayrimenkul, Özel Mülk Fotoğraf Çekimileri (Real Estate)

Emlak ve gayrimenkul fotoğraf çekimi ülkemizde son yıllarda önem kazanmaya başladı. Satılmak istenen yada kiralanacak olan mülklerin internet üzerinde yer alacak fotoğraflarının iyi ve profesyonel olması müşterilerin mülke olan ilgisini arttırmaktadır. Son yıllarda ülkemizde mülk sahipleri ve aracılar, profesyonel emlak ve gayrimenkul fotoğrafçısı tarafından çekilmiş olan kaliteli ve yaratıcı fotoğrafların sonuç üzerindeki etkisini farketmiş bulunuyor. Yaptığımız emlak ve gayrimenkul fotoğrafı çekimlerinde özel çekim teknikleri, kaliteli ekipmanlar ve özel objektifler kullanıyoruz. Yapılan çekimler Photoshop ortamında titizlik ile işleniyor, mimari düzeltmeler uygulanıyor ve sonuç fotoğraflar yüksek çözünürlüklü olarak teslim ediliyor.

Çekim programımızın uygun olması halinde mimari iç mekan tanıtım, otel, konut, fabrika, inşaat ve benzeri alanlarda profesyonel fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Çekim yapılması istediğiniz tarihlerde eğer programımız uygunsa rahatlıkla çekim gerçekleştirebiliriz.

Emlak ve Mimari Fotoğraf

hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşın!